کاربرد نیم طبقه راک

نیم طبقه راک در چه انبارهایی کاربرد دارد؟

کاربرد نیم طبقه راک یا بالکنی در انبارهای صنعتی و مغازه و سوپرمارکت ها بسیار زیاد بوده و استفاده از آن به بهره وری بهتر از فضای داخلی کمک زیادی می کند. این گروه از قفسه ها به دلیل ایجاد سقف های پیش ساخته و جدا سازی فضای پایین و سقف، شرایطی را فراهم می کنند تا بتوان از فضای نیم طبقه به عنوان انبار در مغازه ها و غیره استفاده نمود. بهین انبار؛ تولید کننده قفسه بندی انبار در ادامه به اصلی ترین موارد کاربرد قفسه بندی بالکنی یا نیم طبقه مزنین در انبارهای مختلف اشاره خواهد داشت.

با توجه به نوع طراحی سازه قفسه نیم طبقه راک در محیط های مختلف با کاربری های متفاوت می توان از آنها استفاده نمود. در حالت کلی و با توجه به این ویژگی های منحصر به فرد در نظر گرفته شده برای این قفسه ها می توان اصلی ترین موارد کاربرد آنها را به صورت زیر بیان نمود:

کاربرد نیم طبقه مغازه

در اغلب مغازه ها کمبود فضا باعث میشود تا نتوان در فضای داخلی نظم خوبی ایجاد نمود و دسترسی به کالاهای مختلف با چالش های متعددی مواجه می باشد. در این شرایط راهکارهای متعددی ارائه میشود که از مهم ترین آنها می توان به استفاده از قفسه بندی فروشگاهی اشاره نمود. این قفسه ها علیرغم مزایای زیادی که به همراه دارند، نمی توانند به خوبی از فضای کف تا سقف استفاده نمایند. به همین دلیل می توان از قفسه های پیش ساخته نیم طبقه مغازه برای این منظور استفاده نمود.

با کاربرد نیم طبقه راک مغازه می توان به چند مزیت مهم دست پیدا کرد که از مهم ترین آنها می توان به اختصاص دادن بخشی از فضای داخلی مغازه به عنوان انبار برای مغازه های کوچک اشاره نمود. به عبارت دیگر، برای مغازه های کوچک که امکان اختصاص دادن اتاق یا سوله به عنوان انبار جدا از محل فروش وجود ندارد، نیم طبقه های بالکنی می توانند کارایی مناسبی داشته باشند.

قفسه نیم طبقه راک مغازه

کاربرد نیم طبقه سوله

از دیگر موارد کاربرد قفسه نیم طبقه بالکنی راک می توان به استفاده از آنها در سوله های بزرگ اشاره نمود. کاربرد این قفسه ها برای سوله ها بیشتر برای شرایطی می باشد که هدف تلفیق بخش اداری با محل انبار کردن محصولات و کالاها باشد. با ایجاد نیم طبقه های پیش ساخته می توان بخشی از فضا را به عنوان محل انجام کارهای اداری و دفتری اختصاص داد و مابقی برای چیدمان کالاها مورد استفاده قرار میگیرند.

علاوه بر اختصاص دادن فضای نیم طبقه برای کارهای مدیریتی و انبارداری، همچنین می توان برخی از کالاها را بر اساس ویژگی های مهم آنها در این بخش قرار داد.

قفسه نیم طبقه فروشگاهی

از دیگر محیط هایی که نیاز زیادی به انبار برای چیدمان کالاها دارند می توان به فروشگاه ها اشاره نمود و به همین دلیل تنوع در قفسه های مورد استفاده برای چنین محیط هایی بسیار زیاد است. یکی از موارد کاربرد نیم طبقه راک استفاده از آنها در فروشگاه ها می باشد. در محیط های فروشگاهی نه تنها از این قفسه ها می توان به عنوان چیدمان کالاهای پرفروش و ضروری اشاره نمود، بلکه محیط مناسبی برای جداسازی حسابداری از بخش فروش می باشد. به عبارت دیگر، فضای نیم طبقه شرایطی را فراهم می کند تا اسناد و تیم حسابداری از بخش فروش جدا گردد. با جداسازی این دو بخش افراد تیم حسابداری تمرکز بیشتری برای انجام امور خود داشته و دسترسی مدیریت نیز به این واحد آسان خواهد بود.

کاربرد نیم طبقه فروشگاه

کاربرد نیم طبقه سوپرمارکت

با توجه به اینکه اغلب سوپرمارکت ها خریدهای کلی انجام می دهند و موجودی مغازه سریع تر از سایر مشاغل تمام میشود، به همین دلیل لازم است انبار در اصله کوتاه با مغازه اصلی قرار گیرد. به دلیل جلوگیری از پرداخت هزینه های بیشتر برای اجاره فضا به عنوان انبار، می توان در انتخاب قفسه ها کمی دقت داشت تا کارایی بهتری را از آنها دریافت نمود. یکی از بهترین موارد کاربرد نیم طبقه راک در سوپرمارکت ها می باشد. به طوریکه می توان کالاهای ضروری را در بالکنی قرار داد تا دسترسی آسان و سریعی به هر یک از کالا داشت. توجه داشته باشید کاربرد نیم طبقه بالکنی سوپر مارکت ارتباط مستقیم با کاهش هزینه ها و بهره وری بهینه از فضای داخلی مغازه خواهد داشت.

مشاوره رایگان

کارشناسان بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی به شما مشتری عزیز می باشند

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست